rut
10 بهمن 1401 - 16:22

بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر در "شوش" جمع‌آوری شد

شهردار منطقه ۱۵ از جمع‌آوری بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر در شوش خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد شیری با اشاره به اهمیت و موقعیت این ملک در محله شوش اظهار کرد: بنایی رها شده در خیابان شهید شاه تیموری بن بست گلستان در محله شوش تبدیل به تشکیل پاتوق معتادان متجاهر در محل شده بود و آسیب‌های اجتماعی و نارضایتی‌های فراوانی را برای اهالی ایجاد می‌کرد که با همکاری دستگاه‌های قضایی و حضور نماینده انتظامی و دادستانی تخریب شد.

شیری افزود: این ملک به عنوان دغدغه مردم مطرح می‌شد چراکه علاوه بر نداشتن ایمنی و امکان حادثه و بحران، موجب بروز آسیب‌های اجتماعی محله شده بود.

وی به تشکیل منظم کمیته ایمنی منطقه اشاره کرد و گفت: این کمیته با حضور نماینده دادستان، مدیر آتش‌نشانی منطقه و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط برگزار می‌شود و با توجه به مصوبات آن، تاکنون 28 ملک ناایمن در سطح ناحیه یک شناسایی و دستورات قضایی لازم اخذ شده است.

شهردار منطقه 15 تصریح کرد: در ماه‌های گذشته نیز اخطار های مکرری به مالکین داده شد تا تعیین تکلیف ملک انجام شود. در مرحله نخست نیز دستور تخریب 8 ملک صادر شده و روند اجرای 10 پرونده در حال انجام و نیز پرونده 9 ملک دیگر در حال رسیدگی است.

شیری خاطرنشان کرد: کار شناسایی همه املاک انجام شده است و شهرداری به عنوان متولی شهر از مالکان دعوت کرده تا نسبت به تعیین تکلیف آن مانند اخذ پروانه یا تعمیر و نگهداری اقدام و از بلاتکلیفی خارج کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1007967