rut
11 دی 1401 - 19:34

آتش‌نشانان نباید دغدغه اجاره خانه و مسکن را داشته باشند

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با حضور مجدد در جمع همکاران سازمان آتش نشانی از تلاش‌ها و پیگیری مستمر برای خانه دار شدن آتش نشانان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، قدرت‌اله محمدی که پس از یک دوره نقاهت ناشی از مصدومیت در حادثه رانندگی در مراسم آئین رونمایی از قرعه کشی محور اعتبار بسته خرسند ساز در جمع همکاران حضور یافته بود، بر اهمیت پیشبرد اهداف عالی سازمان آتش نشانی، امکانات رفاهی پرسنل و خانه دار شدن همه ی آتش نشانان فاقد مسکن تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران ضمن ابراز خرسندی از بازگشت به جمع همکاران و آغاز دوباره فعالیت خود اظهار کرد: من با دعای خیر و تاثیرگزار شما همکاران خوبم خطری را پشت سر گذاشتم و به وجود شما عزیزان افتخار می‌کنم و می بالم که در کنار شما در سازمان آتش نشانی خدمتگزار هستم.

وی افزود: با پیگیری‌های مستمر صورت گرفته توسط مدیران شهرداری تهران و دکتر باقری (معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران) بسته خرسند ساز با تاکید بر ارائه تسهیلات (وام) به پرسنل آتش نشانی با هدف مرتفع شدن مشکلات مالی و معیشتی در حال اجرا است.

محمدی تصریح کرد: برگزاری جلسات متعددی با بانک‌ها برای ارائه تسهیلات ویژه و اختصاص مبالغ زیاد جهت وام به پرسنل کار بسیار سختی است که امیدواریم انشااله با پرداخت این مبالغ به پرسنل راهگشا باشد.

وی افزود: قرعه کشی مسکن آتش نشانان به زودی آغاز خواهد شد و امیدواریم با یاری خداوند مشکل مسکن و اجاره بهایی که همکاران ماهیانه با توجه به شرایط اقتصادی می‌پردازند حل شود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران بر تلاش مستمر در رفع مشکلات تصریح کرد: خانه دار شدن آتش نشانان یک مهم است که از نظر روحی و روانی آسیب شناسی شده است و همه برنامه‌ریزی ما درباره مسکن این است که تا دو سال از آغاز پروژه مسکن، همه صاحب خانه شوند و سازمان آتش نشانی بتواند الگوی مناسبی برای سایر سازمان‌ها باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 948449