rut
11 بهمن 1401 - 00:47

هشدار عرین الاسود به صهیونیست‌ها: در خانه‌هایتان به سراغتان خواهیم آمد

گروه مقاومت عرین الاسود ضمن هشدار به صهیونیستها مبنی بر هدف قرار دادن آنان، تأکید کرد که هیچ جایی برای آنان در خاک فلسطین وجود ندارد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، گروه مقاومت «عرین الاسود» (بیشه شیران) فلسطین شامگاه امروز دوشنبه بیانیه هشدارآمیزی علیه رژیم موقت صهیونیستی صادر کرد.

این گروه با انتشار بیانیه در کانال تلگرامی خود، نوشت، اگر ساکنان قدس شریف، به پا خیزند، زمین در زیر پای متجاوزان به لرزه درخواهد آمد و خواهند توانست ترس را در دل صهیونیستها متجاوز بیاندازند.

در این بیانیه با اشاره به عملیات استشهادی اخیر در قدس اشغالی آمده است، گروههای عرین الاسود به این جوان فلسطینی شجاع و کسانی که در این مسیر گام برمی‌دارند، درود می‌فرستد.

بر اساس این بیانیه، صهیونیستها باید بدانند که «سرزمین شیر و عسل» (فلسطین)، به سرزمین خون و گوشت اجسادشان در این خاک بدل خواهد شد و پیام «ما به شما این است که هیچ جایی در سرزمین ما ندارید».

عرین الاسود با بیان اینکه فلسطین هیچ جایی برای دفن اموات صهیونیستها ندارد، خطاب به آنان گفت: از همان جایی که آمده‌اید، به زادگاه اصلی خود بازگردید؛ زیرا این مسئله بسیار بهتر از سرنوشت حتمی شما در سرزمین ماست. عرین الاسود در هر خیابان و ایست‌بازرسی در کمین شماست. به زودی، در خانه‌هایتان به سراغتان خواهیم آمد.

این گروه ضمن درخواست از ملت فلسطین برای اتحاد و انجام عملایتهای مقاومتی، تصریح کرد: به نتانیاهو و سگ او بن گویر می‌گوییم که سلاح شهرک‌نشینان شما، غنیمتی برای نیروهای ما خواهد بود که با آن، با شما خواهیم جنگید. و خواهیم دید که چه کسی، کس دیگر را محاصره خواهد کرد!».

جنبش جهاد اسلامی  هم امروز  شهادت جوان ۲۶ ساله فلسطینی به نام نسیم نایف أبو فوده را که به ضرب گلوله نظامیان رژیم موقت صهیونیستی در استان الخلیل شهید شد، تسلیت گفت.

جهاد اسلامی تأکید کرد، تداوم جنایات دشمن صهیونیستی در قدس، جنین، رام الله، نابلس و سایر شهرهای فلسطین با موافقت کابینه فاشیستی این رژیم صورت می‌گیرد.

این جنبش با بیان اینکه این جنایات فقط بر پایمردی و ایستادگی ملت فلسطین در راه رسیدن به آزادی و کرامت می‌افزاید، خاطر نشان کرد: پیام ما به دشمن صهیونیستی این است که عملیات مقاومت که سربازان و شهرک‌نشینان آن (رژیم صهیونیستی) را هدف قرار می‌دهد، تا بیرون راندن آن از خاک و مقدسات ما متوقف نخواهد شد».

پایان پیام/

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008947